درباره داروخانه دکتر مریم روزه دار

داروطب، وب سایت رسمی داروخانه دکتر مریم روزه دار می باشد. داروخانه دکتر مریم روزه دار از سال ۱۳۹۶ تاسیس شده وهم اکنون موقعیت مکانی آن واقع در جنت آباد مرکزی می باشد. در راستای تسهیل خدمات رسانی به هموطنان عزیز، در سال ۱۴۰۰ سایت رسمی فروش خود را ابداع کرد. داروطب تمام تلاش خود را دارد محصولات غیر دارویی متنوعی را همراه با تضمین کیفیت و با تاریخ انقضای مشخص خدمت مراجعین عزیز ارائه دهد.

وب‌سایت داروطب

سایت داروطب تمام محصولات قابل فروش در داروخانه (به غیر از دارو و نسخه) را پوشش می‌دهد. به طور کلی محصولات موجود در داروطب شامل محصولات آرایشی و بهداشتی، مکمل‌ها، مکمل‌های ورزشی، مکمل و غذای کودک و نوزاد، ارتوپدی و تجهیزات پزشکی می شود.

پشتیبانی داروطب

تیم داروخانه آنلاین داروطب همواره سعی بر این دارد که بهترین خدمات و پشتیبانی را برای هموطنان گرامی به ارمغان بیاورد. در صورت وجود هر گونه سوال و نیاز به مشاوره در مورد اطلاعات محصولات، امکان مشاوره مستقیم و آنلاین با دکتر داروساز برای کاربران عزیز در قسمت کامنت ها به طور مشخص برای هر محصول میسر می‌باشد.

داروخانه دکتر مریم روزه دار - دارو طب
داروخانه دکتر مریم روزه دار - دارو طب

تیم فنی داروطب

تیم داروطب همچنین در راستای افزایش سطح آگاهی در حیطه اطلاعات پزشکی و دارویی هموطنان، همواره تلاش بر این دارد مقالات علمی و مفیدی در زمینه خواص مکمل های غذایی و دارویی و همچنین هشدارهای لازم برای پیشگیری از ابتلا به بیماری های شایع و بهبود سلامت جامعه در اختیار مراجعین گرامی بگذارد. لذا در مجله داروطب همواره به روزترین و کارآمد ترین اطلاعات دارویی و سلامت محور را در اختیار خواهید داشت.

قیمت‌گذاری داروطب

تیم داروخانه آنلاین داروطب همواره سعی بر این دارد که بهترین خدمات و پشتیبانی را برای هم‌وطنان گرامی به ارمغان بیاورد وداروطب سعی براین دارد که محصولات را با مناسب ترین قیمت و در سریعترین زمان ممکن به سراسر کشور عرضه کند و هم‌وطنان می‌توانند بدون مراجعه حضوری به داروخانه به راحتی سفارشات خود را ثبت کرده و درب منزل خود تحویل بگیرند.